Hoş Geldiniz,

Ülkemizde ve dünyada yaşanan ve hızla artışa devam eden Korona Virüsü (Covid-19) için ne yapılabilir diye düşünürken;

Öncelikle bulaş riskinin en fazla olduğu toplu taşım araçları için 12/24 volt ile çalışan Patentli Arem Dezenfeksiyon Cihazımızı geliştirdik.

Arem Dezenfeksiyon Cihazı 12/24 Volt
Arem Dezenfeksiyon cihazı hareketli taşıtlar

Cihazımız tüm haretli araçların (servis araçları, minibüs, belediye otobüsleri, yolcu otobüsleri, halk otobüsleri, yolcu vapurları vb.) yolcu giriş kapılarına rahatlıkla uygulanabilir olması, 3 ayrı kumanda ile çalışma yapısına sahip ve ayrıca dezenfektan sıvı tankını içerisinde barındıran ergonomik patentli yapısı ile sınıfının en iyisidir.

Uygulama örnekleri;

Arem Araç Dezenfeksiyon Sistemi Okul Servis Aracı
Arem Dezenfeksiyon Sistemi Belediye Otobüsü Animasyonu

Tabi ki örnekleri gördüğünüzde yüzüme, saçıma, başıma ve üstüme dezenfektan püskürtüyor. Dezenfektanların içinde kimyasal var böyle olur mu? diyorsunuz. Tam da burada devreye sistemimizle birleştirdiğimiz ve işbirliği yaptığımız dünyanın ilk vegan dezenfektanı olan Nanoksia devreye giriyor.

Nanoksia dezenfektan dünyada bir ilki başararak toksik madde içermeyen nano gümüş iyon teknolojisi ni ve bitki özlerini kullanarak virüs, bakteri ve mikroplara düşman, insana ve teması bulunan tüm canlılara ve doğaya dost bir üründür. Detaylı bilgiye Nanoksia Dezenfektan Nedir? linkinden ulaşabilirsiniz.

AREM Dezenfeksiyon Cihazı mızı isteğiniz doğrultusunda 220 volt akım kullanarak site girişleri, cafe girişleri, iş hanı girişleri, banka girişleri, iş yeri girişlerine, otel girişlerine, apartman girişlerine, fabrika girişlerine vb. yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde de kullanabilirsiniz. Aslında ihtiyacınıza uygun her yerde kullanabiliriniz.

Tüm detaylı bilgilere SSS linkinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Maske + Mesafe + Hijyen + AREM + NANOKSİA = Minumum Bulaş Riski

Biz çözüme hazırız ya siz.?